TR EN
HAKKIMIZDA

Mega Projeler İnşaat, Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. özellikle hizmet sektöründe, anahtar teslim ticari projeleri Master Development şirketi olarak yapımı ve geliştirilmesi amacı ile 2011 yılında kurulmuştur.

Rixos Group şirketleri arasında yer alması, ihtiyaç duyulduğu her durumda, Rixos Group ve ilgili şirketlerinin, sahip olduğu 15 yıllık bilgi birikimini, tecrübesini ve insan kaynaklarını rahatlıkla mobilize edebilme avantajını sağlamaktadır.

Kuruluşundan bu yana, tümü Rixos Group otelleri ve proje aşamasında bulunan Ortadoğu ve Körfez ülkelerin en önemli yatırım projeleri için olmak üzere, dünyanın önde gelen en ünlü mimari ve inşaat şirketleri ile işbirliği yapmıştır.

KCA, Norman Foster, JRA, Adrian Smith + Gordon Gill, WATG, Reardon & Smith, DP Architects, Atkins, Tabanlıoğlu, Arketipo, Paghera, Denniston, Artmim, Sembol İnşaat, Logo Constructions, Aqualife, Gültekin Mimarlık gibi özellikle servis sektöründe en prestijli projelerde imzası taşıyan firmalar ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Bu süreç zarfında, üstlenilmiş ve tamamlanmış yurtiçi ve yurtdışı projelerin toplam tutarı 1 milyar Amerikan Doları üzerindedir.

Yönetim Kurulu:

•  Ali Tamince - Yönetim Kurulu Başkanı
•  Ahmet Çolakoğlu - CEO
•  Hakan Karslı - Genel Müdür