TR EN
HAKKIMIZDA

Mega Projects, Türkiye ve yurt dısında bir çok prestijli yapıya, inşaat kalitesi, mimari özen ve taahhüt ettiği tamamlama sürelerinden ödün vermeden, başarıyla imza atmış bir inşaat şirketidir.

Tamamladığı projelerde dünyanın önde gelen mimari ve taahhüt firmalarıyla iş birliği içinde olan Mega Projects vizyoner bir bakış açısıyla kurulusundan bu yana kaliteyi en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

İmza attığı 5 yıldızlı otel ve kompleksler, Tema Parklar ve diğer tüm projelerinde kaliteyi en üst seviyede tutmayı hedefleyen Mega Projects, imza attığı projelerde vizyoner bir bakış açısıyla dünyanın önde gelen mimari ve taahhüt firmalarıyla da iş birliği yapmış bir inşaat şirketi olmuştur.

Mega Projects’in yakın iş birliği ile çalıştığı dizayn-tasarım-inşaat- servis-hizmet alanındaki dünyaca ünlü bu şirketlere,

KCA, Norman Foster, JRA, Adrian Smith + Gordon Gill, WATG, Reardon & Smith, DP Architects, Atkins, Tabanlıoğlu, Gültekin Mimarlık, Arketipo, Paghera, Denniston, Sembol İnşaat, Logo Constructions, Aqualife’ı örnek verebiliriz.

Mega Projects, Rixos Group şirketleri arasında yer alması sayesinde, Rixos Group ve ilgili şirketlerinin, sahip olduğu 15 yıllık bilgi birikimini, tecrübesini ve insan kaynaklarını gerektiği durumlarda rahatlıkla mobilize edebilme avantajına sahiptir.

Yönetim Kurulu:

•  Ali Tamince - Yönetim Kurulu Başkanı
•  Ahmet Çolakoğlu - CEO